AdNow Reklam Ağı İncelemeAdNow adult siteler de dahil olmak üzere her türlü siteyi kabul eden ve tık başına para ödeyen reklam ağıdır. 150 binden fazla yayıncı, 1700 reklamveren ve günlük 200 milyon reklam gösterimi ile Adsense'in en yakın takipçilerinden biridir. Adnow'un gösterisini yaptığı reklamlar kötü niyetli yazılım, virüs barındırmayan reklamlar olup mobil uyumlu reklam türleri bulunmaktadır.


Adnow Yayıncı Ol

Eklediğiniz reklam kodları sitenizin içeriğine uygun reklamlar çıkartarak sizin daha iyi verim almanızı sağlıyor. Tık başına elde edeceğiniz gelir minimum 0.02$ olmak üzere ülkeye göre değişkenlik gösterebiliyor. Ayrıca kazancınıza ek olarak 1% CTR kazancı ve 5% referral komisyonu bulunuyor. Site üzerinden reklam koduna özel istatistiklerinizi anlık olarak görüntüleyebilir, kazancınız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

AdNow kurulduğu andan beri ödemelerini aksatmadan yapan güvenilir bir reklam ağıdır. Ödemeler haftalık olarak PayPal ve Wire Transfer ile komisyonsuz yapılmaktadır. Ödeme alabilmek için hesabınızda 20$ gibi fazla yüksek olmayan bir meblağ birikmesi yeterlidir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Popads Reklam Ağı İnceleme

Popcash.net Reklam Ağı İnceleme

Shorte.st Link Kısaltma Servisi İnceleme